İçeriğe geç

Hakkımda

Selamlar, ben Emre. 1997 Yılında İstanbul’da merhaba dünya dedim. Lise eğitimimi ŞBİE Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okulunda Bilişim Teknolojileri Alanında tamamladım. Nişantaşı Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve eğitim hayatıma devam etmekteyim. İstanbul’da yaşamaya devam ediyorum.

İş hayatıma yazılımcı olarak devam etmekteyim. Yazılımı çok seviyorum ve kendimi sürekli geliştiriyorum. Çünkü gün geçtikçe gelişen teknolojiye ayak uydurmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Ben yazılımı bir iş olarak görmüyorum. Yazılımın bir sanat olduğunu düşünüyorum. Bizlerde yazılımcı değil bir sanatçıyız. 😊

Yazılım dili olarak PHP kullanıyorum fakat şuanda aktif olarak Java dilini öğreniyorum. GitHub hesabımda Java ile oluşturduğum basit programları yakın bir zamanda paylaşmayı hedefliyorum. Görebilmek için beni takip edebilirsiniz.

Genellikle sürekli üretici bir özelliğim bulunuyor. Başıma sürekli bilgisayarla ilgili iş çıkarır dururum.

İş hayatımın çoğunluğu IT bölümünde ve e-ticaret faaliyeti olan firmalarda/şirketlerde geçmektedir. Genellikle kullanmış olduğum e-ticaret altyapılarından bahsetmem gerekirse WordPress ve özel olarak kodlanmış (PHP) sistemler kullandım. Çalışmış olduğum bir şirketin A’dan Z’ye e-ticaret yöneticiliğini üstlendim ve tüm sistemlerin kurulumunu gerçekleştirdim. Buna açıklık getirmem gerekirse eğer; sitenin kurulması, fatura sistemleri, kargo sistemleri, sosyal medya reklamları ve Google reklamlarını üstlendim. Çalışmış olduğum firmalarda/şirketlerde gelişimi, büyümesi ve itibarı için elimden geldiğince katkılarda bulunmaya çalışırım ve açıkçası bu beni mutlu ediyor.

Kişisel blog sitemi düzenli olarak yazı yazamasam da sürekli açık bir vaziyette tutmak istiyorum. Müsait oldukça mutlaka yazılar yazacağım. Hoşçakalın. 🙋‍♂️